Coaches



Danny Demeersseman<

Danny Demeersseman

coach - verantwoordelijke

Danny.Demeersseman@vondels.be
Vondels vzw - afdeling De Pelgrim


Els Gruwier

Els Gruwier

coach - verantwoordelijke

els.gruwier@vondels.be
Vondels vzw - afdeling Het Minnehuis


Kris Vandenbroucke

Kris Vandenbroucke

coach - verantwoordelijke

Kris.Vandenbroucke@vondels.be
Vondels vzw - afdeling Milieuboerderij


Glenn Dezeure

Glenn Dezeure

Coach begeleid wonen Ieper

Glenn.Dezeure@vondels.be
Vondels vzw - afdeling begeleid wonen


Nathalie Rotsaert

Nathalie Rotsaert

Coach begeleid wonen Veurne

Nathalie.Rotsaert@vondels.be
Vondels vzw - afdeling begeleid wonen


Uploaded image

Hilde Debooser

coach - verantwoordelijke

hilde.debooser@vondels.be
Vondels vzw – afdeling assistentiewonen Ieper


Jochen Vanthourenhout

Jochen Vanthourenhout

coach - verantwoordelijke

jochen.vanthourenhout@vondels.be
Vondels vzw – afdeling residentieel wonen Ieper


Ellen Desmet

Ellen Desmet

coach - verantwoordelijke

Ellen.Desmet@vondels.be
T 056/31 57 04
Vondels vzw - afdeling De Fakkel

OPEN PLAATSEN
Vondels heeft volgende open plaatsen:

Studiowonen in de Siegenlaan
Dagcentrum De Pelgrim.
Dagcentrum Het Minnehuis
Milieuboerderij de Palingbeek
VRIJWILIIGERS
Een klein beetje tijd…
Ietwat interesse en nieuwsgierigheid naar onze werking en onze mensen…

Aarzel niet om ons te contacteren

Wandelen op woensdag
Zwemmen op vrijdagnamiddag
Bussen wassen op woensdagvoormiddag
Netbal op vrijdagnamiddag
vrijwilliger om samen met Dirk naar rommelmarkten te gaan in regio Poperinge
vrijwilliger voor alleenwonende

Contactformulier


Uw mail wordt verstuurd