Wat zullen we doen?
We willen in dit gebouw een ontmoetingsruimte voorzien, het onthaal van vzw Vondels, burelen voor begeleid wonen, vergaderruimtes en ook ateliers voor arbeidsmatige activiteiten.
Plannen
Er zijn momenteel nog geen plannen.
Timing
Het gebouw is aangekocht en binnenkort beginnen we aan het uittekenen van de plannen. We hopen deze gebouwen zo snel mogelijk te kunnen gebruiken maar een concrete planning moet nog opgesteld worden.
Stand van zaken
Verschillende plannen worden uitgewerkt en besproken. De raad van bestuur hoopt in de komende maanden de knoop te kunnen doorhakken. In ieder geval blijft het de bedoeling dat alle burelen van begeleid wonen Ieper en de ondersteunende teams (directie, orthoagogische dienst, boekhouden en administratie, onthaal, enz.) in dit gebouw een onderkomen vinden.